Devam Eden Projeler

PAYİTAHT İBRAHİMLİ

Bu web sitesinde bulunun tüm görseller örnek olması amacıyla tasarlanmış ve kullanım hakları patentli olarak Akyıldız İnşaata aittir. Görsellerin projeyi yansıtması için gerekli tüm çaba gösterilmekle birlikte, Akyıldız İnşaat, bu projede bulunan tüm görseller, planlar ve diğer detaylar üzerinde, önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu web sitesinde yer alan detay ve donanımlar, teknik şartname, sözleşme eki, projeler ve mahal listesinde yer almıyorsa opsiyoneldir. Satın alacağınız konutun uygulama projesi, bu yapı için alınmış inşaat ruhsatının ekindeki onaylı projedir.

Akyıldız İnşaat’ın sorumluluğu sözleşme ve sözleşme eki teknik şartnamenize göre konutun imalatını yapmakla sınırlıdır. Bu web sitesi yayınlandığı tarihteki proje özelliklerini içermekte olup konut şartının yapıldığı tarihteki donanım ve özellikler, satış sözleşmesinde ve/veya ekinde yer alacaktır. Satış sözleşmesi ile katalog arasında bir çelişki olması halinde satış sözleşmesi esastır.

AKYILDIZ İNŞAAT'TAN HABERLER

Sade ve rahat bir yaşamı göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan ortak tuvalet alanlarımız misafirler ve aile bireyleri ön planda tutularak tasarlanmıştır. Şehrin gürültüsünden rahatsız olan aileler için tasarlanmış olan balkonumuz, yazın kullanış rahatlığı ön planda tutularak kışında cam balkon özelliğiyle sizlere ve misafirlerinize doğayla iç içe huzurlu akşamlar yaşatacaktır.

T: 0342 341 6878

F: 0342 341 2584

Whatsap

0532 291 0437

E-Posta

Genel: info@akyildizinsaat.net

Akyıldız İnşaat Ltd.Şti.

Güvenevler Mah.29023. Cad. No:45/C Şehitkamil / Gaziantep

YOL TARİFİ AL